ФУТБОЛ. Кубок Калущини: мирова господарів, розгром в Болехові

1 серпня зіграні два матчі другого туру Кубку Асоціації Калуського району, які принесли дещо несподівані результати.

226769331 352153819886147 4822236302430962343256 n.mp4 Daum PotPlayer 800x445 1

У Болехові відбулось протистояння учасників групи «1» між двома «Карпатами» – місцевими і брошнів-осадськими. З рахунком 4:1 впевнену перемогу святкували команда господарі, яких перед матчем віднесли до андердога, повідомляє ПІК із посиланням на “Футбол Прикарпаття”.

Таким чином, після двох турів долинський «Нафтовик» та «Карпати» (Болехів) мають у своєму активі по 3 очки, а в заключному турі «нафтовики» приймуть вчорашнього невдаху «Карпати» (Брошнів-Осада).

У групі «2» відбулось калуське дербі між ФК «Калуш» та ФК «Гарда». У першому таймі голи Андрія Рибатчина і Владислава Гончара забезпечили комфортну перевагу «Гарді» перед стартом другої половини гри. Проте по перерві молода команда Петра Лесіва переламала хід поєдинку і змогла відквитати два голи – 2:2. Отож, путівку до фіналу від групи «2» розіграють «Благо-Юність» і «Гарда» 4 серпня.