ФУТБОЛ. Визначився переможець Кубка “Гуцульських міст” (ФОТО)

Цього року відновлений Кубок «Гуцульських міст» стартував у п’яте після паузи в один рік через COVID-19.

228970639 368595058344081 3927371577283249287 n 800x445 1

Турнір відбувався 31 липня і 1 серпня в м. Косові на міському стадіоні «Гуцульщина». Вагомий внесок та підтримку у організації та проведенні турніру в 2021 році надала Косівська міська рада. Відкривали даний турнір Косівський міський голова Юрій Плосконос, депутати міської ради Володимир Данильців та Юрій Довбенчук.

У кубку «Гуцульських міст» взяли участь 4 команди: «Черемош» (Вижниця) і «Сокіл-Буковина» (Путила) з Чернівецької області, «Варатик» (Коломия) та «Гуцульщина» (Косів). Команди першого дня згідно жеребкування були поділені на два півфінали, де виборювали вихід у фінал за кубковою системою змагань.

229193116 368594955010758 8236621319378061480 n
229368311 368595148344072 3499835037259111962 n

Згідно жеребу у першому суботньому матчі господарі провели поєдинок з командою «Сокіл-Буковина» і здобули впевнену перемогу з рахунком 5:0. Вагомий внесок до перемогу «Гуцульщини» вклав Сергій Герасим’юк, який відзначився хет-триком.

Ще один фіналіст визначився в парі «Варатик» – «Черемош». У першому таймі команди розмінялися голами, а на старті другої половини гри буковинці забили двічі та здобули перемогу 3:1.

Отож, наступного дня, 1 серпня, у втішному матчі за третє місце зійшлися «Сокіл-Буковина» і коломийський «Варатик». Ще до перерви коломияни визначили переможця в матчі, реалізувавши три гольові моменти, а в другому таймі Іван Гаврилюк поставив крапку – 4:0.

А переможця турніру визначили між собою «Гуцульщина» і «Черемош». Перший тайм залишився за господарями. На 33-й хвилині Володимир Кулаш вивів косівську команду вперед. В дебюті другого тайму Валерій Лабудяк подвоїв перевагу в поєдинку. Команда суперник не склала руки і продовжувала боротися, за що були винагородженні забитим голом у ворота косівчан. На 68-й хвилині скоротив відставання Дмитро Радул. Проте на більше «Черемош» не спромігся і поєдинок завершився з рахунком 2:1.

230001184 368594908344096 2517281972736701724 n
В підсумку змагань команда «Гуцульщина» м. Косів вже в четверте завойовує даний кубок (2016, 2017, 2018 та 2021 роках), а «Черемош» м. Вижниця двічі була у фіналі і двічі поступалася господарям змагань (2017 та 2021 роках), команда з м. Коломиї «Варатик» дебютант цього турніру, яка виборола бронзові медалі. Нагородження проводив заступник голови Косівської міської ради Володимир Петричук, депутати міської ради Володимир Данильців та Юрій Довбенчук.

Нагороджені судді за обслуговування даного турніру:
Геник Ігор (Коломийський р-н.)
Лесюк Віктор (Коломийський р-н.)
Федорчак Василь (Коломийський р-н.)

В номінаціях визначено кращих:
Кращий воротар – Івасюк Денис («Черемош» м. Вижниця)
Кращий захисник – Мочерняк Олег («Гуцульщина» м. Косів)
Кращий гравець – Іваничук Володимир («Варатик» м. Коломия)
Кращий бомбардир – Гарасим’юк Сергій («Гуцульщина» м. Косів)

229877858 368595025010751 1503152590932951460 n

Команди були нагороджені кубком, медалями і табличками, судді пам’ятними призами, а номінанти статуетками. Оргкомітет щиро вдячний всім командам, які взяли участь в турнірі, медикам які обслуговували змагання, Косівській міській раді за фінансову підтримку та організацію проведення турніру кубок «Гуцульських міст – 2021».

ФУТБОЛ. Кубок «Гуцульських міст» 2021
½ фіналу, 31 липня

«Гуцульщина» (Косів) – «Сокіл-Буковина» (Путила) – 5:0
Голи: Тарас Пиптюк (36), Сергій Герасим’юк (59, 62, 80), Олександр Лабудяк (88)

«Варатик» (Коломия) – «Черемош» (Вижниця) – 1:3
Голи: Іван Гаврилюк (13) – Олександр Маковійчук (10), Василь Вірста (46), Павло Чорногуз (50)