ФУТБОЛ. “Прикарпаття” не зуміло обіграти аматорів з Львівщини

22 лютого івано-франківське "Прикарпаття" провело свій черговий зимовий спаринг.

274195007 4919515201475573 6926679455406313042 n scaled

Суперником команди Олега Рипана став чотириразовий чемпіон Львівщини, один із лідерів групи 1 чемпіонату ААФУ – команда “Юність” (Верхня-Нижня Білка), пише  ПІК.

Гості доволі несподівано зуміли відкрити рахунок на початку зустрічі. Івано-франківці ще до перерви мали кілька моментів, щоб зрівняти цифри на табло. Але зробили це на 51-й хвилині після дальнього удару.

Згодом господарі могли розвинути свій успіх, однак воротарю «Юності» на допомогу прийшла поперечина воріт. У підсумку, гра завершилася внічию 1:1.

Додамо, що 24 лютого «Команда рідного краю» проведе спаринг з представником групи “А” Другої ліги – командою “Любомир” (Ставище, Київська обл.). Обидва поєдинки пройдуть на штучному полі “Хет-трик Арени”.