Підсумки Олімпіади-2020: Україна завоювала 19 медалей

Сьогодні в Токіо пройде церемонія закриття Ігор і прапор збірної України понесе дворазова призерка Людмила Лузан.

image 3 scaled

Підсумки Олімпіади в Токіо: Україна завоювала 19 медалей і посіла 44 місце  в медальному заліку між Косово і Білорусією.

Про це свідчать дані організаційного комітету “Токіо-2020”, пише ПІК.

Олімпіада тривала від 23 липня до 8 серпня.

За підсумками Токіо-2020 в активі України 19 медалей:

• 1 золота;
  • 6 срібних;
  • 12 бронзових.

У п’ятірці лідерів Сполучені Штати, Китай, Японія, Великобританія і РФ.

Першими йдуть американці – у них 39 золотих, 40 срібних і 33 бронзові медалі.

Другі у медальному заліку  – китайські спортсмени, які завоювали 39 золотих, 32 срібних і 18 бронзових медалей.

Третє місце посіли японці, у яких 27 золотих, 14 срібних і 17 бронзових медалей.

Четвертою йде Великобританія, спортсмени якої зуміли завоювати 22 золотих, 20 срібних і 22 бронзові медалі.

П’ятірку лідерів закривають спортсмени з Росії. Вони завоювали 20 золотих, 27 срібних і 23 бронзові нагороди.

231501137 4250177855061712 676153162551126359 n 1 scaled

Як писала ПІК сьогодні, в Токіо пройде церемонія закриття Ігор і прапор збірної України понесе дворазова призерка Людмила Лузан.

На фото вгорі: Жан Белан, золотий чемпіон Олімпіади,  зі знаменитим українським гопаком.