БАСКЕТБОЛ. “Франківськ-Прикарпаття” здобув третю поспіль перемогу в Європі

У четвер, 12 червня, жіноча баскетбольна команда з Івано-Франківська здобула вольову перемогу у Чехії.

sddefault11112tsuu scaled

У першій половині підопічні Юрія Процюка впевнено контролювали хід поєдинку. Особливо вдалася «франківчанкам» друге 10-хвилинка, яку наші дівчата виграли з рахунком 23:9. Відтак на велику перерву команди пішли за рахунку 43:23 на користь гостей.

Натомість у третій чверті «Острава» включила швидкості та скоротила відставання до мінімуму. Вирішальною у зустрічі стала заключна чверть, в якій дався в знаки досвід дівчат з Івано-Франківська.

sddefault1111 scaled

«Острава» (Чехія) – «Франківськ-Прикарпаття» (Україна) – 63:74 (14:20, 9:23, 28:14, 17:12)
12 січня 2023 р. м. Острава (Чехія). Арена: Tatran Hall.
У «Франківська»: Моллова (18 + 13 підбирань), Філевич (17 + 3 перехоплення), Удоденко (16 + 17 підбирань + 3 блок-шоти), Космач (11), Алексейчик (7), Ляшко (5), Лапхан (0), Завертайло (0), Шепелюк (0).

У підсумку – 72:63,  третя поспіль перемога «Франківськ-Прикарпаття» у чотирьох зустрічах Європейської баскетбольної ліги. Прикарпатська команда обійшла «Остраву» у турнірній таблиці і наразі посідає друге місце, впевнено крокуючи до Фіналу чотирьох.