Івано-Франківськ

БАСКЕТБОЛ. “Франківська-Прикарпаття” дав бій лідеру Європейської ліги

У суботу, 14 січня, жіноча баскетбольна команда з Івано-Франківська провела свій шостий поєдинок в EWBL.

324964215421784094111 scaled

Суперницями «Франківськ-Прикарпаття» був лідер регулярного чемпіонату – варшавська «Полонія», яка ще не знала гіркоти поразок у євросезоні. Не дивлячись на це, підопічні Юрія Процюка зі старту поєдинку захопили лідерство і після першої чверть вигравали з рахунком 21:12.

Але в другій 10-хвилинці команда з Польщі, у складі якої перші ролі відігравали дві американські легіонерки Кейс та Джексон, не тільки вирівняли гру, а й вийшли вперед – 37:35.

У другій половині зустрічі «франківчанки» доклали максимум зусиль щоб вийти повернутися собі лідерство. Фактично боротьба тривала до останньої секунди зустрічі. Втім, часу на те, щоб зрівняти рахунок у наших дівчат не вистачило. У підсумку – 70:73, перемога «Полонії».

«ПОЛОНІЯ» (Варшава, Польща) – «ФРАНКІВСЬК-ПРИКАРПАТТЯ» (Україна) – 73:70 (12:21, 25:14, 11:20, 11:15)
14 січня 2023 р. м. Хомутов (Чехія). Арена: «Mestska sportovni hala».
У «Франківська»: Моллова (17 + 5 підбирань), Алексейчик (16 + 3 перехоплення), Удоденко (12 + 11 підбирань + 5 передач), Філевич (11), Космач (7), Ляшков (5), Лапхан (2), Бугайова (0).

У неділю, 15 січня, «Франківськ-Прикарпаття» проведе свій заключний матч групового етапу Європейської жіночої баскетбольної ліги проти чеського «Хомутова». Саме цей матч визначить володаря путівки до Фіналу чотирьох турніру.